Кошик
82 відгуків
BetiS
+380 (67) 503-58-65

Очікування вашого малюка

Очікування вашого малюка

Щоб кожній матусі перед пологовим будинком і вже в ньому, безпосередньо, відчувати себе впевнено, слід вивчити масу інформації. Незважаючи на те, що пологи – процес природний, готуватися до них потрібно обов'язково. Передпологовим або дородовий період прийнято вважати останній місяць вагітності. В цей час організм жінки вже налаштовується на пологи, а плід уже повністю сформований і майже готовий до того, щоб вийти з «будиночка». Вже за кілька тижнів до пологів жінка багато в чому змінюється: як в психологічному, так і в фізичному планах.


Спеціально для того, щоб полегшити Вам процес підготовки до народження малюка, призначений наш маленький блог, в якому ми розкриємо самі цікаві та актуальні теми.


Сьогодні наша тема торкнеться очікування малюка і дня, коли ваша дитина ось-ось з'явиться на світ.


Звичайно ж ні для кого не секрет, що жінці слід уникати будь-якого хвилювання та стресу, а також бути готовою у будь-який момент відправитися в пологовий будинок. Всі речі повинні бути зібрані, жінка морально налаштована і звичайно всі близькі поруч.


Ви повинні розуміти стан вашого малюка, його вага складає близько 2,5-7 кг вага з кожним днем зростає, а матуся відповідно відчуває під самим серцем енергійні рухи малюка. У той же час дитина продовжує розвивати свою дихальну систему, а також виконує ковтальні і смоктальні руху.


Наші рекомендації для матусь полягають у наступному:    


Поставтеся серйозно до вашого сну, таким чином організм намагається набратися більше сил і підготується до наступаючої важкій фізичній роботі. Вагітній варто спати стільки, скільки їй хочеться, але не менше 8 – 10 годин. Добре провітрюйте кімнату для сну і можливо навіть приоткрывайте кватирку. Дуже важливо, щоб жінка була відпочилою.


Ще дуже важливий психологічний настрій майбутньої матусі. Варто налаштувати себе на процес і розуміти, як важливо бути зібраною для майбутньої дитини.


Не пропускайте консультацій лікаря. Бажано відвідувати лікарню один раз в тиждень.
Регулярно відвідувати жіночу консультацію, де вам зможуть підказати відповідні курси, де ви розкриєте масу тонкощів і нюансів про пологи, які посприяю їх полегшення.


Ну і звичайно ж продовжуйте читати тематичну літературу, спілкуватися з такими ж вагітними жінками і вже більш досвідченими матусями, гуляйте на свіжому повітрі. До того ж шопінг ніколи не завадить, походіть по магазинах і купити для дитини черговий інвентар, про який більш детально ми розповімо в наступній статті.


Самое главное, чего не нужно делать – это бояться. Как известно, женщины боятся за роды на протяжении всей беременности, следовательно, чем ближе роды, тем сильнее страх перед ними. В мыслях возникает множество вопросов: как пройдет процесс, какая будет боль, как перенесет роды ребенок, какие могут возникнуть осложнения? Эти и множеств других вопросов крутятся в голове женщины и не дают ей покоя. Особенно могут сыграть злую шутку «доброжелатели», которые усугубят ситуацию своими рассказами о трудностях, сложных личных опытах, родовых болях, негативных послеродовых последствиях. Запам'ятайте – це все вам зовсім не потрібно! Дану інформацію, що надходить слід пропускати повз вуха, оточуючи себе лише позитивними думками і обставинами.

Якщо ви досі не відвідували курси для вагітних, зробіть це зараз. Багато шкіл материнства пропонують експрес-курси перед пологами. На цих заняттях жінці багато чого пояснюють: механізм пологів, способи полегшення болю, навчають техніці дихання. Всі ці знання дуже допомагає під час пологів.


Найголовніше – зрозумійте, дорогі матусі, що все, що ви відчуваєте – це цілком нормальний і природний процес, а особливо боятися – це нормально. Тож побажаємо всім Вам нових відкриттів після пологів і зустріти нове життя з повною упевненістю.

Фото: https://www.instagram.com/yuliya_gusyeva

Інші статті
  • Важливі особливості одягу для недоношених малюків
    Важливі особливості одягу для недоношених малюків
    Народження недоношеної дитини є великим випробуванням для батьків. Такий малюк потребує особливого догляду, уваги та турботи. Одяг для недоношених дітей має специфічні вимоги, які забезпечують комфорт, безпеку та сприяють здоровому розвитку. Тому важливо розібрати у тонкощах, зрозуміти, як обрати та що саме.
    Повна версія статті
  • Палантини для хрещення: правила вибору, використання
    Палантини для хрещення: правила вибору, використання
    Палантин для хрещення – це довгий шарф або накидка, яка використовується під час християнського обряду хрещення. Він є важливим елементом традиційного обрядового одягу, символізуючи чистоту, благословення та духовне оновлення. Часто він виготовляється з ніжних тканин, таких як шовк або атлас, і може бути прикрашений вишивкою, мереживом або релігійними символами.
    Повна версія статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner