Кошик
81 відгук
BetiS
+380 (67) 503-58-65

Статті

Основний розділ

 • Які речі можна та треба купити дітям для хрещення?
  Хрещення – це важлива подія в житті дитини та її сім'ї, що супроводжується багатьма традиціями і обрядами. Для цього особливого дня існує ряд необхідних речей, які допоможуть зробити церемонію урочистою та незабутньою. Дуже важливо уважно розібратися у тому, які речі можна купити дітям для хрещення та як їх правильно обрати, де замовити.
  Повна версія статті
 • Палантини для хрещення: правила вибору, використання
  Палантин для хрещення – це довгий шарф або накидка, яка використовується під час християнського обряду хрещення. Він є важливим елементом традиційного обрядового одягу, символізуючи чистоту, благословення та духовне оновлення. Часто він виготовляється з ніжних тканин, таких як шовк або атлас, і може бути прикрашений вишивкою, мереживом або релігійними символами.
  Повна версія статті
 • Важливі особливості одягу для недоношених малюків
  Народження недоношеної дитини є великим випробуванням для батьків. Такий малюк потребує особливого догляду, уваги та турботи. Одяг для недоношених дітей має специфічні вимоги, які забезпечують комфорт, безпеку та сприяють здоровому розвитку. Тому важливо розібрати у тонкощах, зрозуміти, як обрати та що саме.
  Повна версія статті
 • Одежда для недоношенных младенцев
  Одежда для недоношенного ребенка из экологически чистого хлопка
  Повна версія статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner