Кошик
78 відгуків
BetiS
+380 (67) 882-17-90

Збори в пологовий будинок

Збори в пологовий будинок

Дана тема досить обширна і не однозначна, інформації з цього приводу величезна маса. Давайте ж спробуємо більш детально розібратися, чого слід очікувати і в яких предметах є гостра необхідність перед поїздкою в пологовий будинок.

В останні місяці свій вагітності жінка повинна бути повністю підготовлена, так як дитина може «постукати» в будь-який момент. Адже після сутичок, які відбуваються зовсім раптово, потрібно схоплювати все вже підготовлені речі і їхати в пологовий будинок. Ні для кого ні секрет, щоб момент пологів не застав Вас зненацька, все необхідне слід приготувати заздалегідь – приблизно за півтора – два місяці до передбачуваної дати.

Давайте розглянемо декілька варіантів, традиційний список речей і дещо з особистого досвіду.

Отже, кожна жінка індивідуальна, як і абсолютно кожен пологовий будинок має свої особливості. Отже, список речей може відрізнятися, однак завжди є база, якої слід дотримуватися.

Ось приклад списку традиційних речей для мами, без яких не обійтися:

  • Документи (паспорт, обмінна карта, договір з пологовим будинком, страховка)
  • Гроші
  • Засоби особистої гігієни (мило, зубна щітка, рушники, пелюшки, білизну)
  • Змінний одяг (ночнушка, одяг для годування)
  • Косметичка

Для малюка Вам знадобляться:

  • Підгузки
  • Вологі серветки
  • Засоби по догляду за шкірою дитини
  • Аптечка
  • Одяг для малюка, яку ви можете придбати в нашому магазині (шапочки, боді, шкарпетки, ковдрочку)

Звичайно, даний список – це лише одна з варіацій. Кожна майбутня матуся, в залежності від свого стану, сама орієнтується в потребах. В список речей можна додати і такі важливі предмети, як фен, чайник, плеєр, книга і багато іншого, тобто кожному своє.

Особливо хочемо звернути увагу на те,що при виписці чекає невелика, проте дуже важлива фотосесія, тому варто подбати і про себе в цей важливий день. Адже на виписці хочеться виглядати гідно та зафіксувати себе на фото в найкращому вигляді з вашою дитиною, щоб через роки згадувати цей день з найкращими враженнями і дивитися на фото тільки з посмішкою :)

З особистого досвіду матусь ми хотіли б додати, що суворий список речей, запропонований в жіночій консультації, можна і спростити. Найголовніше – орієнтуйтеся по своїм потребам, можливо Вам буде достатньо і мінімуму речей.

І ось, нарешті, цей довгоочікуваний моментвиписка з лікарні.

Ви впоралися, ваша дитина з'явилася на світ і життя набула абсолютно новий сенс!

Вашу голову переповнюють хвилюючі думки, турботи і в цій метушні, перед виїздом додому, не забудьте всі ваші речі, особливо документи.

Не думайте про погане і з позитивним настроєм рухайтеся далі в шлях з вашим малюком!

Фото: https://www.instagram.com/yuliya_gusyeva

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner