Відновлення після пологів

Сьогодні ми хотіли б підняти таку складну і досить обширну тему для матусь, як відновлення організму після вагітності, а саме перші 3 тижні.
Всім відомо, що вагітність – це неймовірно складний процес. Але ще більш важким для жінки є період відновлення, який може затягнутися на тривалий час. Попереду матусю чекають довгі і щасливі роки, що складаються з турботи про малюка, радісних і щасливих моментів його розвитку, неспокою і смутку, коли він хворіє і щосекундного щастя, яке він здатний дарувати безоплатно.
Однак попереду також очікує зворотний процес після вагітності. Відновлення відбувається протягом 9 місяців. Жінка може відчувати втому в перші кілька днів після народження малюка, а звичайна ходьба і всі різні пересування можуть виявитися напруженою роботою. В цей час необхідно більше відпочинку. Нехай ваші рідні допоможуть вам з турботами про вашого малюка на перших стадіях.
Перші 6 - 8 тижнів вважають найбільш критичними: в цей період збільшується в обсязі груди, прибуває молоко, відбуваються зміни в статевій системі. У перші 12 тижнів слід присвятити час дитині, цілком віддатися материнства, організувати близьке спілкування з малюком, що в свою чергу буде сприяти швидкому відновленню і поліпшить самопочуття молодої мами.
Фігура також піддалася найсильнішому впливу, проте після пологів ви не в силах втратити відразу всі ті кілограми, які придбали за вагітність. Відразу ж після пологів ви скинете той вага, який включав в себе вагу новонародженого, навколоплідних вод і плаценти. Всі інші кілограми ви повинні скинути протягом декількох місяців.
Також пологи значно послабили ваші м'язи тазового дна, які контролюють сечовий міхур, тому важливо робити спеціальні вправи. Стискайте м'язи, як ніби ви намагаєтеся зупинити сечовипускання, утримуйте їх стислими кілька секунд і робіть по 10 повторів. Займайтеся цим кожен раз, коли годуєте малюка, щоб переконатися, що ви виконуєте вправи протягом всього дня.
Ще одне «проблемне» місце, з приводу форм якого може засмучуватися жінка після пологів – груди. Дівчина повинна усвідомлювати ще на етапі виношування дитинчати, що після пологів форма грудей деформується. Тоді ж необхідно почати втілювати в життя профілактику у вигляді вибору зручного і правильного бюстгальтера, стежити за поставою і регулярно виконувати нехитрі вправи для зміцнення м'язів грудей.
Наведені фактори – це лише початковий етап, який ні в якому разі не повинен лякати дівчат. В першу чергу, обов'язкова моральна підтримка, яку можуть надати друзі, родичі або подруги, які вже стали мамами і переживали подібні почуття. Крім того, при сильної втоми попросіть родичів допомогти вам, постарайтеся кожну вільну хвилинку приділяти відпочинку і собі. Тому візьміть за правило виділяти час і для себе. У такому випадку ніякі депресії і поганий настрій вам не страшні, а от підвищену увагу з боку чоловіка і щасливий сміх дитини – гарантований.
- Хомут-снуд від TM BetiS – елегантний аксесуар для урочистих подій!Кожна жінка прагне виглядати витончено та стильно, особливо під час важливих життєвих подій. Хомут-снуд від TM BetiS – це аксесуар, який поєднує елегантність, комфорт і традиції, надаючи образу особливої ніжності та благородства.Повна версія статті
- Важливі особливості одягу для недоношених малюківНародження недоношеної дитини є великим випробуванням для батьків. Такий малюк потребує особливого догляду, уваги та турботи. Одяг для недоношених дітей має специфічні вимоги, які забезпечують комфорт, безпеку та сприяють здоровому розвитку. Тому важливо розібрати у тонкощах, зрозуміти, як обрати та що саме.Повна версія статті