Кошик
60 відгуків
Family shop
+38 (095) 649-28-88
+38 (067) 882-17-90
+38 (098) 496-58-58

Підготовка дитячого ліжечка для малюка

Підготовка дитячого ліжечка для малюка

Сьогодні ми поділимося думками, як краще обладнати ліжечко Вашого немовляти для міцного сну

Безсумнівно, кожна матуся заздалегідь турбується про всіх потрібних речей для малюка: про його кімнаті, про всій одязі, яка може знадобиться на всі випадки життя. Тому ліжечко – це одна з важливих деталей підготовки до появи малюка і його життя з Вами. При цьому варто особливо пильно зайнятися питанням ліжечка і всіх невід'ємних атрибутів для неї.


Перше – це визначиться з зовнішнім виглядом і матеріалом самої ліжечка. У наш час вибір величезний, тому не втратьте занадто багато часу тільки на цьому пункті, вибирайте традиційну дерев'яну ліжечко від 0 до 3 років і ви не помилитеся. Мабуть, це найбільш прийнятний і доступний по співвідношенню ціни і якості варіант!


Слідом потрібно вибрати відповідний матрац
Він обов'язково повинен бути рівно за розміром, щоб ручки або ніжки вашого непосиди не потрапили у зазори між ліжечком і матрацом. Слідом бажано застелити його спеціальними пелюшками, проте пам'ятайте про їх властивості можливого перегріву малюка.
Купуючи дитячий матрац, враховуйте не тільки забарвлення, але і рівень жорсткості, ергономіку і якість наповнювача. Оптимальний варіант - матрац, наповнений кокосовою стружкою, на сьогоднішній день це самий затребуваний і зручний вид. Його переваги - він дозволяє правильно розвиватися хребту малюка, перешкоджає виникненню сколіозу, і, що важливо, має доступну вартість.


Далі належить вибір подушки і вічне питання, чи потрібна вона немовляті?
Більшість думок все ж сходиться на тому, що подушка немовляті не потрібна. Тільки в деяких випадках лікарі можуть порекомендувати спеціальну ортопедичну подушку. Або деякі складають у кілька разів пелюшку і кладуть під голову. Важливо враховувати і зберігання подушок разом з іграшками. Складайте окремо від ліжечка, щоб уникнути небезпечних ситуацій для малюка. Головне для нього в перші дні життя - здоровий сон

Наступне питання: ковдру або плед?
Якщо ковдру, то орієнтуйтеся на кілька видів: тепле і легке. Перше, щоб було комфортно спати на вулиці, а друге для використання в приміщеннях. Також пам'ятайте про алергічних реакціях, тому замість вовняного ковдри можна використовувати синтепон. До 1 року підійде розмір від 90*90 см до 120*120 см, старше року 110*140 див.
В залежності від температури в приміщенні дитини потрібно вкривати по-різному: при температурі 24 градуси – тільки простынка, 21 – тонке ковдру, 18 – теплу ковдру. Не рекомендується використовувати пухові ковдри для дитини до 1 року, так як вони можуть викликати перегрівання дитини або стати причиною появи алергії.
Наш магазин з радістю допоможе у виборі пледиков, можете сміливо звертатися за порадою і замовленням.

Бортики в ліжечко, навіщо потрібні?
М'які бортики також не дарма завоювали у матусь довіру. Головна їхня якість - відмінна захист від протягів і можливих травм, а також сприяє засипанню малюка, оскільки дитини нічого не відволікає ззовні. Завдяки бортикам дитина захищена від протягу в квартирі, і навіть якщо борт на 4 сторони ліжка, це не заважає циркулювати повітрю, так як у нас тривимірний простір і дитина не перебуває у вакуумі, як думають багато мам посилаючись на те, що бортики погано пропускають повітря. Бортики не дають падати іграшок, а, головне, пляшечки і пустушки - на підлогу. Почніть використовувати бортики з другого-третього місяця життя немовля, тоді малюк починає більше крутитися в ліжечку, а бортики допоможуть йому робити це більш м'яко.


І нарешті вибір постільної білизни
Думаємо, не варто нагадувати, що економити на малюка не доречно. Купуючи білизну дивіться також на його якість і склад, що дуже важливо для немовляти у його перші дні життя. Як правило, це бязь, ситець або сатин. Дитяча шкіра дуже чутлива, тому неприпустимо використання синтетичних і штучних барвників. Навіть незначний вміст ненатуральних добавок у волокнах, може стати причиною сильної алергії на шкірі новонародженого.
Ну і, звичайно ж, постільна білизна має бути завжди чистим і свіжим. Використовуйте спеціальні порошки для прання постільної білизни для новонародженого без ароматів.
Приємних снів Вам і Вашій дитині!
Фото: https://www.instagram.com/yuliya_gusyeva/

Інші статті