Поради і правил по догляду за одягом новонародженої дитини
Коли у Вашій родині з'явився довгоочікуваний дитина, змінилося в буквальному сенсі все. Навіть така звична річ, як догляд за одягом змінився, адже наші малюки потребують особливого догляду у всьому. Давайте сьогодні поговоримо, як правильно доглядати за одягом дитини і які існують тонкощі і особливості в цій справі.
Перше – це ПРАННЯ.
Здавалося б, абсолютно кожна жінка хоч раз в житті, але стикалася з цією процедурою, однак з появою дитини варто врахувати нові деякі особливості.
До року радять одяг дитини прати окремо від інших речей і використовувати тільки м'які миючі засоби. Ви напевно бачили на полицях магазину дитячі порошки та інше, зверніть увагу на їх склад і виберіть, що вам до душі (в ідеалі безфосфатний) :)
Пам'ятайте, шкіра малечею неймовірно ніжна і більш схильна до алергії, тому будьте уважні. Для більшої впевненості краще не використовувати білизну і ополіскувач, порошку та дитячого мила цілком буде достатньо.
А пам'ятаєте, як раніше наші мами кип'ятили весь одяг новонародженого, щоб уникнути зараження і не залишилося мікробів або всякого роду хлорки? Часи були інші, а зараз одяг для новонароджених краще прати чітко за рекомендаціями на етикетці, а будь-який одяг при дуже високій температурі краще, на жаль, не стане. Тому перед пранням уважно вивчіть всю зазначену інформацію на етикетці кожної одяг і видаліть бирку, щоб у майбутньому вона не дряпала ніжну шкіру немовляти.
ОЧЕНЬ ВАЖНО! Детские пеленки, распашонки, ползунки первое время нужно стирать только хозяйственным мылом и гладить с двух сторон!
Когда Ваш малыш станет старше 6 месяцев, постепенно переходите на различные детские порошки, наблюдая за его реакцией кожи. Детские порошки имеют кардинальное отличие от взрослых. В поиске идеального средства для вашего малыша обращайте внимание, чтобы количество фосфатов не превышало 30%, а основной компонент должен быть детское мыло. Детское средство для стирки не должно иметь в составе соду или химические отбеливатели.
Второе – СУШКА вещей
Вы, как осознанный человек, должны понимать, что прежние методы наших бабушек, которые сушили вещи на улице, уже не актуальны, особенно в мегаполисах. Поэтому сейчас советуют сушить вещи на застекленном балконе, подальше от пыли. Обратите внимание и на то, что сушка внутри квартиры может привести к повышению влажности в квартире и, как следствие, появлению плесени, которая, естественно, может навредить здоровью ребенка.
В зимний период вещи малыша можно сушить на батарее, во-первых, они быстрей высохнут, во-вторых, если в квартире сухой воздух, влага, испаряясь с мокрой одежды, поможет ее увлажнить.
Для охранения внешнего вида одежды главное правило заключается в том, чтобы сильно не отжимать вещь, иначе рискуете растянуть ткань. Ставьте щадящий режим в стиральной машине и у Вас не будет проблем.
И на конец – ГЛАЖКА
В первую очередь глажка детской одежды – это важная гигиеническая необходимость! Таким образом Вы сможете дополнительно продезинфицировать вещи малыша, тщательно их прогладив. Самым идеальным для этого способом остается пропаривание утюгом.
Как было написано ранее, очень важно в первый месяц жизни ребенка вещи проглаживать и вовсе с обеих сторон. Таким образом Вы обезопасите ребенка от попадания внутрь инфекции. Благодаря глажке швы на одежде становятся более мягкими, что гораздо комфортнее для нежной детской кожи.
У цій статті ми постаралися максимально коротко і лаконічно висвітлити всі найважливіші моменти, що стосуються дитячого одягу і малюків. Будьте уважні і дотримуючись кожне з правил Ваша дитина буде здоровий і щасливий.
Фото: https://www.instagram.com/yuliya_gusyeva/
- Важливі особливості одягу для недоношених малюківНародження недоношеної дитини є великим випробуванням для батьків. Такий малюк потребує особливого догляду, уваги та турботи. Одяг для недоношених дітей має специфічні вимоги, які забезпечують комфорт, безпеку та сприяють здоровому розвитку. Тому важливо розібрати у тонкощах, зрозуміти, як обрати та що саме.Повна версія статті
- Палантини для хрещення: правила вибору, використанняПалантин для хрещення – це довгий шарф або накидка, яка використовується під час християнського обряду хрещення. Він є важливим елементом традиційного обрядового одягу, символізуючи чистоту, благословення та духовне оновлення. Часто він виготовляється з ніжних тканин, таких як шовк або атлас, і може бути прикрашений вишивкою, мереживом або релігійними символами.Повна версія статті