Що таке слінг для новонародженого і як його підібрати
Слінг – новомодний аксесуар для мам і їхніх малюків, який забезпечує дитину максимальним комфортом. Так як малюк тільки народився, необхідно мати тісний зв'язок з ним якомога частіше, ніж та допоможе слінг. Також він забезпечить для новонародженого безпеку і зручність дитини під час перенесення, прогулянок, шопінгу, заколисування і всіх інших важливих справ, які не хотілося б відкладати молодій мамі.
Проте різновидів слінга на сьогоднішній момент величезна кількість, тому варто уважно вивчити цю тему і підібрати аксесуар, який Вам підійде і буде тільки на допомогу, а не навпаки. Існує безліч варіантів: різні кольору, конфігурації, моделі для різного віку. Ці всі моменти ми разом сьогодні і розглянемо. Головне пам'ятати, що дитина - це не зменшена копія дорослої людини і потрібно дуже грамотно підбирати пристосування для носіння малюка.
Для початку потрібно вибрати вид слінгу.
В цілому на сьогоднішній момент існує безліч видів переносок для дітей, однак не кожну можна назвати слінгом і взагалі корисною для діток. Наприклад, «кенгурушки» і ерго-рюкзаки слінгами не є, хоча в розумінні середньостатистичної мами ці перенесення теж відносяться до слингам. Для новонароджених придумали багато різних варіантів, найпопулярніші з яких:
· Слінг з кільцями;
· Слінг-шарф;
· Травень-слінг.
У кожного з представлених є свої плюси і мінуси, свої особливості, які зручні не кожному, ніж зараз розберемося більш докладно.
В перший місяць життя дитина потребує багато уваги і постійно знаходиться в руках мами. Для того, щоб забезпечити собі більш вільні руки, малюка можна помістити в слінг, щоб мати можливість швидко вставляти і виймати його звідти. Для такого випадку краще всього підходить слінг з кільцями. Його можна надіти і зняти швидше, ніж інші. У ньому дуже зручно і годувати дитину і заколисувати.
Мінус ССК: навантаження на одне плече, тому після 3-4 місяців більш півгодини носити в ньому дитини може бути не так комфортно.
Слінг-шарф – його велика перевага в тому, що звільняються обидві руки мами, а дитина перебуває у знайомій і зручній для нього позі у вертикальному положенні, що безпечно для незміцнілого хребта. Навантаження рівномірно розподілена по спині, талії і попереку, що дозволяє з комфортом носити дитину тривалий час (більше години або двох). З упевненістю можна назвати тканинний шарф – універсальної перенесенням. Таке пристосування підходить як для немовлят, так і для більш дорослих дітей.
З упевненістю можна сказати, що даний вид слінгу – найкращий для новонароджених.
Мінуси: для безпечного використання слінг-шарф вимагає певних навичок. Відео з прикладами намотування шарфа можна знайти в Інтернеті, але мамі доведеться витратити якийсь час і зусилля, щоб освоїти всі премудрості і вміти перев'язати шарф навіть без дзеркала і шпаргалок.
Наступний вид – травень - слінг. Він своїм зовнішнім виглядом більше схожий на ерго - рюкзак, одна функціонал у них відрізняється. Завдяки довгим лямок і відсутності каркаса, він є більш фізіологічним. Для дитини він також є безпечним, так як малюк знаходиться в май - слінгу з підібганими ніжками, в позі ембріона. Освоїти намотування травень - слінгу набагато простіше, ніж слінг - шарф, а з боку такий вид слінгу виглядає більш естетично. Такий слінг дуже зручно і доречно брати на вихід, в гості або на недовгу прогулянку.
Мінуси: Дитина в такому слінгу може знаходиться тільки у вертикальному положенні, і, хоча поза для малюка цілком підходяща, але не завжди зручна мамі і дитині. Перекласти малюка в позу колиски в май-слінгу неможливо.
Важливим моментом є вибір розміру слінгу!
Май-слінги і слингорюкзаки зазвичай мають один стандартний розмір, слінги з кільцями - один універсальний (М) і розміри S і L для нестандартних параметрів. А при виборі шарфа потрібно враховувати й інші фактори: параметри батьків, хто буде ним користуватися, а також які намотування планується носити, оскільки на кожну з них існують свої рекомендації по довжині.
Виділяють два ключових моменту: тип намотування і розмір дитини. Для деток с первых дней и как минимум на первые полгода самыми оптимальными и универсальными являются намотки «Крест над карманом» и «Колыбель из креста над карманом». С размерами все просто, первые полгода или даже год, пока кроха имеет небольшие параметры, при выборе длины слинга учитываются в основном размеры мамы или папы, но, когда малыш подрастает, стоит учитывать и тот объем, который он занимает в слинге, и для привычных намоток выбрать шарф на размер больше.
Тепер, з отриманими знаннями Ви, дорогі матусі, зможете носити малюка саме таким способом, який буде зручний для Вас, а малюк залишиться в безпеці.
- Важливі особливості одягу для недоношених малюківНародження недоношеної дитини є великим випробуванням для батьків. Такий малюк потребує особливого догляду, уваги та турботи. Одяг для недоношених дітей має специфічні вимоги, які забезпечують комфорт, безпеку та сприяють здоровому розвитку. Тому важливо розібрати у тонкощах, зрозуміти, як обрати та що саме.Повна версія статті
- Палантини для хрещення: правила вибору, використанняПалантин для хрещення – це довгий шарф або накидка, яка використовується під час християнського обряду хрещення. Він є важливим елементом традиційного обрядового одягу, символізуючи чистоту, благословення та духовне оновлення. Часто він виготовляється з ніжних тканин, таких як шовк або атлас, і може бути прикрашений вишивкою, мереживом або релігійними символами.Повна версія статті