Кошик
81 відгук
BetiS
+380 (67) 503-58-65

Що таке слінг для новонародженого і як його підібрати

Що таке слінг для новонародженого і як його підібрати

Слінг – новомодний аксесуар для мам і їхніх малюків, який забезпечує дитину максимальним комфортом. Так як малюк тільки народився, необхідно мати тісний зв'язок з ним якомога частіше, ніж та допоможе слінг. Також він забезпечить для новонародженого безпеку і зручність дитини під час перенесення, прогулянок, шопінгу, заколисування і всіх інших важливих справ, які не хотілося б відкладати молодій мамі.

Проте різновидів слінга на сьогоднішній момент величезна кількість, тому варто уважно вивчити цю тему і підібрати аксесуар, який Вам підійде і буде тільки на допомогу, а не навпаки. Існує безліч варіантів: різні кольору, конфігурації, моделі для різного віку. Ці всі моменти ми разом сьогодні і розглянемо. Головне пам'ятати, що дитина - це не зменшена копія дорослої людини і потрібно дуже грамотно підбирати пристосування для носіння малюка.

Для початку потрібно вибрати вид слінгу.

В цілому на сьогоднішній момент існує безліч видів переносок для дітей, однак не кожну можна назвати слінгом і взагалі корисною для діток. Наприклад, «кенгурушки» і ерго-рюкзаки слінгами не є, хоча в розумінні середньостатистичної мами ці перенесення теж відносяться до слингам. Для новонароджених придумали багато різних варіантів, найпопулярніші з яких:

· Слінг з кільцями;

· Слінг-шарф;

· Травень-слінг.


У кожного з представлених є свої плюси і мінуси, свої особливості, які зручні не кожному, ніж зараз розберемося більш докладно.

В перший місяць життя дитина потребує багато уваги і постійно знаходиться в руках мами. Для того, щоб забезпечити собі більш вільні руки, малюка можна помістити в слінг, щоб мати можливість швидко вставляти і виймати його звідти. Для такого випадку краще всього підходить слінг з кільцями. Його можна надіти і зняти швидше, ніж інші. У ньому дуже зручно і годувати дитину і заколисувати.

Мінус ССК: навантаження на одне плече, тому після 3-4 місяців більш півгодини носити в ньому дитини може бути не так комфортно.

Слінг-шарф – його велика перевага в тому, що звільняються обидві руки мами, а дитина перебуває у знайомій і зручній для нього позі у вертикальному положенні, що безпечно для незміцнілого хребта. Навантаження рівномірно розподілена по спині, талії і попереку, що дозволяє з комфортом носити дитину тривалий час (більше години або двох). З упевненістю можна назвати тканинний шарф – універсальної перенесенням. Таке пристосування підходить як для немовлят, так і для більш дорослих дітей.

З упевненістю можна сказати, що даний вид слінгу – найкращий для новонароджених.

Мінуси: для безпечного використання слінг-шарф вимагає певних навичок. Відео з прикладами намотування шарфа можна знайти в Інтернеті, але мамі доведеться витратити якийсь час і зусилля, щоб освоїти всі премудрості і вміти перев'язати шарф навіть без дзеркала і шпаргалок.

Наступний вид – травень - слінг. Він своїм зовнішнім виглядом більше схожий на ерго - рюкзак, одна функціонал у них відрізняється. Завдяки довгим лямок і відсутності каркаса, він є більш фізіологічним. Для дитини він також є безпечним, так як малюк знаходиться в май - слінгу з підібганими ніжками, в позі ембріона. Освоїти намотування травень - слінгу набагато простіше, ніж слінг - шарф, а з боку такий вид слінгу виглядає більш естетично. Такий слінг дуже зручно і доречно брати на вихід, в гості або на недовгу прогулянку.

Мінуси: Дитина в такому слінгу може знаходиться тільки у вертикальному положенні, і, хоча поза для малюка цілком підходяща, але не завжди зручна мамі і дитині. Перекласти малюка в позу колиски в май-слінгу неможливо.

Важливим моментом є вибір розміру слінгу!

Май-слінги і слингорюкзаки зазвичай мають один стандартний розмір, слінги з кільцями - один універсальний (М) і розміри S і L для нестандартних параметрів. А при виборі шарфа потрібно враховувати й інші фактори: параметри батьків, хто буде ним користуватися, а також які намотування планується носити, оскільки на кожну з них існують свої рекомендації по довжині.

Виділяють два ключових моменту: тип намотування і розмір дитини. Для деток с первых дней и как минимум на первые полгода самыми оптимальными и универсальными являются намотки «Крест над карманом» и «Колыбель из креста над карманом». С размерами все просто, первые полгода или даже год, пока кроха имеет небольшие параметры, при выборе длины слинга учитываются в основном размеры мамы или папы, но, когда малыш подрастает, стоит учитывать и тот объем, который он занимает в слинге, и для привычных намоток выбрать шарф на размер больше.

Тепер, з отриманими знаннями Ви, дорогі матусі, зможете носити малюка саме таким способом, який буде зручний для Вас, а малюк залишиться в безпеці.

Інші статті
 • Палантини для хрещення: правила вибору, використання
  Палантини для хрещення: правила вибору, використання
  Палантин для хрещення – це довгий шарф або накидка, яка використовується під час християнського обряду хрещення. Він є важливим елементом традиційного обрядового одягу, символізуючи чистоту, благословення та духовне оновлення. Часто він виготовляється з ніжних тканин, таких як шовк або атлас, і може бути прикрашений вишивкою, мереживом або релігійними символами.
  Повна версія статті
 • Які речі можна та треба купити дітям для хрещення?
  Які речі можна та треба купити дітям для хрещення?
  Хрещення – це важлива подія в житті дитини та її сім'ї, що супроводжується багатьма традиціями і обрядами. Для цього особливого дня існує ряд необхідних речей, які допоможуть зробити церемонію урочистою та незабутньою. Дуже важливо уважно розібратися у тому, які речі можна купити дітям для хрещення та як їх правильно обрати, де замовити.
  Повна версія статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner