Кошик
60 відгуків
Family shop
+38 (095) 649-28-88
+38 (067) 882-17-90
+38 (098) 496-58-58
 • Family shop
 • Статті
 • Як вибрати підходящі підгузники для новонародженого

Як вибрати підходящі підгузники для новонародженого

Як вибрати підходящі підгузники для новонародженого

Як зробити правильний вибір серед такої величезної різноманітності підгузників в наш час, дізнаємося?

На сьогоднішній день вибір серед такого популярного засоби гігієни, як підгузки, просто величезний і у новоспечених мам варто мимовільний питання, а як же зробити правильний вибір, щоб не нашкодити своєму малюкові? Давайте ж разом розкриємо цю тему і визначимося, які є важливі критерії в даному питанні.

Підгузки – незамінна річ на даний момент. За весь час вони врятували і полегшили життя мільйонів батьків, так як в раз позбавили їх від прання і сушіння пелюшок, а найважливіше – це з'явилася можливість забезпечити дитині сухість і комфорт, адже якісні памперси вбирають рідину різного виду.

Ключові моменти при виборі підгузників:

 1. Склад. У нього повинні входити тільки натуральні компоненти, краще бавовна.
 2. Водопоглинання – якщо цей показник буде низький, то малюкові буде некомфортно і з'являться попрілості.
 3. Дихаюча тканина. Такі підгузники повинні бути з мікроскопічними порами.
 4. Розмір. Зазвичай розмір для малюків підбирається по їх вазі. Найчастіше це розмірний ряд.
 5. Відсутність віддушки. Є головним джерелом алергічних реакцій і попрілостей.
 6. Гумка на памперсах покращує комфорт дитини.

Наведені вище чинники – це саме основне, на що варто звернути увагу при виборі підгузників. Однак у всьому іншому орієнтуйтеся тільки на свою дитину і його характер.

Отже, розкриємо кілька моментів детальніше.

Шкіра новонародженої дитини дуже чутлива і вимагає особливого догляду. Отже, від наповнювача підгузників залежить швидкість вбирання рідини і її подальша здатність залишатися всередині. Різновиди наповнювачів багато, проте найкращим наповнювачем вважаються ті, які складаються з спеціального гелеутворюючої речовини матеріалу. У таких вище здатність вбирання вологи та її утримання. Але варіант наповнювача у вигляді целюлози також непоганий.

Далее о размере. Как бы не казалось, что в таком маленьком возрасте размер подгузников не столь важен – это слегка ошибочное мнение. В основном размеры подстраиваются под вес ребенка, но это приблизительные мерки. Детки бывают разные в одном и том же возрасте, кто-то более упитанный, кто-то наоборот. Также учитывайте рост малыша и в целом пропорции. Главное, чтобы подгузник плотно прилегал к телу, при этом между поясом подгузника и животиком должен вместиться палец.

Сегодня в магазинах можно найти такие категории подгузников:

 • для новорожденных – для детей весом 2-5 кг;
 • mini - для дітей вагою 3-6 кг;
 • midi - для дітей вагою 4-9 кг;
 • maxi - для дітей вагою 7-18 кг;
 • maxi plus - для дітей вагою 9-20 кг

Ще одним важливим моментом є правило користування підгузниками.

Каждая мамочка сможет определить, подошел ли подгузник ее ребенку или нет. Например, если только надетый памперс уже подтекает – значит неправильно подобран размер, он великоват. Если появляется на коже некоторая сыпь или покраснения от резинок – нужен размер чуть больше. При появлении опрелости нужно сразу следить за аллергической реакцией ребенка или же чаще малыша переодевать. В общем любой из сигналов свидетельствует о необходимости приобрести новые подгузники.

Специалисты рекомендуют носить подгузник во время бодрствования в течении 3-4 часов, а при необходимости менять его еще чаще. Однако ночью это делать не так обязательно.

Чтобы избежать таких неприятных моментов, как опрелости, следует проводить профилактику в виде воздушных ванн. То есть 2 – 3 раза в день по 30 минут давать ребенку погулять с голой попой. А также не переусердствовать с пудрами, тальком и мазями.

Загалом, величезний вибір підгузників не повинен Вас лякати, дорозі матусі! Орієнтуйтеся на деякі важливі моменти і враховуйте поведінку вашого малюка. Якщо йому комфортно, значить, Ви зробили правильний вибір! Успіхів!

Інші статті